איך מפעילים 40 ילדים ועוד נהנים מזה?

איך מפעילים ארבעים ילדים?!

הורים רבים מתלבטים האם להזמין את כל הכיתה או רק קומץ מובחר ואיכותי של קבוצת בנים או בנות מצומצמת.

ההתלבטות מובנת, שהרי קבוצה גדולה קשה יותר להפעיל, הם עושים יותר "בלגן" ולמפעילים יהיה קשה להשתלט עליהם. מצד שני יש את המחשבה שחשוב להזמין את כל הכיתה, מהרבה סיבות.

מהצד שלי, כמפעיל ימי הולדת, תמיד יותר קל לעבוד עם קבוצה קטנה. יש משהו רגוע יותר, מגובש יותר ויותר זורם.

אלא אם זאת קבוצת בנים.

אם אתם עדין מתלבטים אם להזמין את כל הכיתה, העצה הכי טובה שלי היא, תעשו מה שנכון לכם וחשוב. כל השאר יסתדר. מפעילי יום הולדת צריכים לדעת להסתדר עם קבוצה גדולה, וחשוב לוודא שלמפעיל יום ההולדת שלכם יש ניסיון עם קבוצות גדולות, ובהחלט אני ממליץ לבקש לפחות 2 ממליצים כדי שיעידו.

יש כמה דרכים להפעיל קבוצות ילדים גדולות. אפשר להגיע עם מספר אנשי צוות ואז כולם עובדים ביחד ויכולים לתת מענה ועניין לקבוצה גדולה של ילדים. דרך אחרת היא להושיב אותם ולמקד את עיקר תשומת הלב במופע שעושה המפעיל. הדרך שלי היא לעניין אותם, להכניס אותם לעולם של דימיון, יצירה ועבודה קבוצתית כך שהם פשוט יישאבו פנימה, ישחררו את ההתנגדויות ופשוט ילכו עם מה שיש לפעילות ולמפעילים להציע. וכך נוצרת החוויה האמיתית, לדעתי.

דבר אחרון – הגברה כמובן.

לי באופן אישי יש קושי עם פעילויות ימי הולדת מרעישות שהאווירה סביבן היא רועשת, זה מפריע למי שנמצא באזור ולעיתים גם למי שהוא חלק מהפעילות עצמה.

אני משתמש בהגברה כדי לדבר כך שכולם ישמעו אותי טוב יותר ובזמן הצילומים שמים מוזיקה מתאימה, כמו למשל מוזיקת אקשן כסצנה שהילדים הולכים בתוך הג'ונגל, או מוזיקה קצת מפחידה כשהזומבים מקיפים את גיבורת יום ההולדת. קצת תיבול של עשן ממכונת העשן שלנו כבר משלים את כל החוויה.

והכי חשוב. שיהיה במזל טוב ובהצלחה

איתמר, ילדים עושים סרטים

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

כניסת חברים