איך בוחרים את הפעילות הכי-מתאימה ליום-ההולדת שלכם

כולם מכירים את ימי ההולדת האלה, שמספרים עליהם אחר כך בהתלהבות, שהמפעילים פשוט היו מדהימים, שהילדים אמרו שזאת היתה פעילות יום ההולדת הכי כיפית שהיתה להם אי פעם ושכל הילדים והילדות לא הפסיקו לדבר עליה אחר כך. מצד שני, יש גם את ימי ההולדת שהמפעיל היה חלש, לא מקצועי ומאכזב. אז איך אפשר לזהות פעילות טובה ואיכותית וכזו שלא?

דבר ראשון, ה-מ-ל-צ-ו-ת! תשאלו חברים וחברות, אנשים בעבודה, כאלו שאתם סומכים על הטעם שלהם ובררו על מי הם ממליצים.

אבל אם אין כאלה בנמצא, צריך לחפש, ולדעת להפעיל שיקול דעת.

אז איפה מוצאים?

אתרי הפעלות לימי הולדת מומלצים

יש באינטרנט מספר פורטלים שמפרסמים ימי הולדת, כשהרציניים מביניהם גם עושים בדיקה למפעילים שמפרסמים אצלם ומחליטים האם להמליץ או לא להמליץ.

באופן כללי כל הפורטלים טובים כי רוב המפעילים מפרסמים בכולם, כך שתוכלו למצוא את אותה הפעילות בכמה אתרים.

הנה כמה מהאתרים היותר פופולרים:

קרמל – אתר גדול, מפורט מאוד, על הרבה מאוד מפעילים. האתר מבצע בדיקות איכות לפעילויות שמתפרסמות אצלו, שולח אליהם צלם מקצועי שמתרשם מהפעילות ומצלם אותה. מומלץ!!!

יומולדת.קום – אתר נגיש מאוד, בעל מנוע חיפוש פנימי שמאוד מקל על מציאת הפעילות המבוקשת

תותי – אתר פנאי להורים וילדים, אפשר למצוא שם גם דברים מעניינים לפנאי, הריון ועוד. מה שנחמד באתר הזה הוא שאין שם הצפה של פעילויות אלא מספר מצומצם של פעילויות איכותיות

מסיבונט – אתר מאוד מפורט עם הרבה מאוד מבחר.

יש כמובן עוד כמה אתרים, מפאת קוצר היריעה כתבתי רק חלק מהם.

איך מזהים פעילות איכותית

להזמין מפעיל אליכם הביתה, מבלי שקיבלתן עליו המלצות זה סוג של "סיכון". זה יוצר תחושה לא נוחה, שבה אתן לא באמת יודעות מה אתן מקבלות.

בנוסף חשוב למצוא פעילות שתהיה איכותית, שיהיה בה גם משהו מעבר, משהו שילדים אוהבים, למשל פעילות שמשלבת יצירה או דמיון, משחק תפקידים, שירה, מוזיקה, ריקודים וכדומה.

חשוב למצוא מפעילים שידעו לא רק להשתלט על הקבוצה אלא גם לרתק אותה ולדבר אל הילדים בגובה העיניים, ואת זה אפשר לפעמים לזהות כבר בשיחת הטלפון עם המפעילים.

כדי לקבל מושג על טיב ואופי המפעילים והפעילות חשוב לשאול כמה שיותר שאלות, אם משהו לא ברור, אם יש ספקות, תעלו אותם בשיחה, לא להתבייש.

שאלות שכדאי לשאול בשיחה הזאת:

כמה מפעילים מגיעים

איך משתלטים כל הקבוצה (להפעיל קבוצה גדולה זו משימה לא קלה)

איך אתם מתמודדים עם ילדים שקצת לא מתחברים (תמיד יש את הילדים שקצת יכולים להשתולל, להשתעמם, לחפש קצת להפריע – איך מתמודדים עם אותם ילדים).

מה הרקע של המפעילים?

האם בעל העסק מגיע או שהוא שולח עובדים, ואם אלה הם העובדים, מה הרקע שלהם וכמה ניסיון יש להם.

האם המפעילים מנהלים גם את יום ההולדת או שהם רק לפעילות עצמה (תמיד חשוב שהמפעילים יהיו אתכם גם בשלב יום ההולדת ובקבלת הפנים).

איך מקבלים ילדי יום ההולדת את היחס המיוחד

שאלות כמו אלה יעזרו לכן לקבל מספיק מידע על מפעילי יום ההולדת.

סימנתן פעילות רצויה?

בקשו לבוא ולראות פעילות.

אם גדול עליכן להגיע במיוחד לצפות בפעילות בקשו לדבר עם לקוחות שכבר חגגו עם המפעילים. בקשו מספר טלפון של לפחות 3 ממליצים ולא רק ממליץ אחד.

חפשו בגוגל על ההפעלה, צפו בסרטונים אם יש (זה מאוד יעזור) וחפשו המלצות נוספות.

סגרתן פעילות? יש תאריך?

מצויין. רק דבר אחרון:

בקשו מהמפעיל או המפעילה לשלוח אליכן מייל מאשר עם כל פרטי הפעילות, תאריך, שעה, מה כוללת הפעילות, מה העלות, מתי היא מתחילה, מסתיימת וכמה היא עולה. מפעילים יכולים גם להתבלבל ולא לזכור או לרשום את כל מה שנאמר בשיחה ומייל שכזה מבטיח שהכול מסודר.

מפעילים טובים ומקצועיים שולחים הודעה כמה ימים לקראת הפעילות. אם הגיע שבוע יום ההולדת ועדין לא נוצר הקשר, התקשרו או שלחו הודעה אל המפעילים כדי לוודא שאתם רשומים אצלם ושהכל מתקיים כמתוכנן.

והכי חשוב, שיהיה במזל טוב

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

כניסת חברים